Кайман – Єгоза, колючий дріт, паркани

Виробнича група Кайман – один з лідерів українського ринку інженерних систем захисту периметра. ТОВ Кайман ВГ виготовляє і поставляє широкий асортимент продукції, призначеної для захисту об'єктів від посягань зловмисників, – колючий дріт Єгоза, Концертіна, захисні бар'єри Кобра, Алігатор, Антипірат, сітка для огорожі Піранья, звичайний колючий дріт, паркани та огорожі і багато іншого. ТОВ Кайман ВГ має можливість постачання сталевого дроту в асортименті. Кайман має в розпорядженні великі виробничі потужності, що можуть задовольнити попит в дроті колючому Єгоза і іншій продукції у будь-якому необхідному об'ємі, а наші професійні монтажники виконають роботи по установці огорож Єгоза і інших систем захисту периметра на об'єктах будь-якої складності. Колючий дріт Єгоза Кайман сертифікований і має тривалий період експлуатації.

Торгові марки Єгоза, Кайман і інші

Ми рекламуємо, маркуємо і реалізуємо нашу продукцію тільки під тими торговими марками, які маємо законне право використати. Група Кайман має ліцензії на використання торгових марок Єгоза, Кайман, Концертіна, Кобра і багатьох інших для позначення дроту колючого Єгоза і іншої продукції ТОВ ВГ Кайман.

         

Усі торгові марки

Доставка колючого дроту Єгоза по Україні

Безкоштовна оперативна доставка по Україні колючого дроту Єгоза, Концертіна і інших систем захисту периметра Виробничої групи Кайман.

Мапа України, доставка Єгози.