Колючий дріт Єгоза – Чернігів і Чернігівська областьБезкоштовна доставка колючого дроту Єгоза і захисних загороджень Єгоза по території Чернігівської області здійснюється оперативно, протягом доби з моменту оформлення замовлення продукції. Колючий дріт Єгоза доставляється в усі населені пункти Чернігівської області – Прилуки і Чернігів, Семенівка і Ніжин, Козелець та Ріпки, Корюківка, Линовиця і Носівка, Щорс і Талалаївка. Дріт колючий безкоштовно доставляється в міста Бобровиця і Десна, Новгород-Сіверський, Ладан і Городня, Куликівка, Мена і Короп, Бахмач і Сосниця. Колючий дріт Єгоза групи Кайман доставляється по Чернігівській області в міста Ічня і Березна, Кобижча і Борзна, Лосинівка і Варва, Курінь та інші населені пункти.

Доставка колючого дроту проводиться не тільки по території Чернігівської області, а і в населені пункти сусідніх областей. Дріт колючий Виробничої групи Кайман безкоштовно доставляється в Київську область, в Сумську та Полтавську області України. Колючий дріт з однією і двома основами поставляється ТОВ Кайман ВГ в ті ж області та регіони, що і армована колюча стрічка АКС Єгоза.

Оптова доставка колючого дроту здійснюється для кожного клієнта індивідуально. Колючий дріт Єгоза і спіральний бар'єр Єгоза доставляються безкоштовно в будь-яку точку Чернігівської області в зручний для покупця нашої продукції час. Ціна колючого дроту Єгоза, що купується у нас великим оптом, нижча, ніж ціна Єгози, яка продається Виробничою групою Кайман в роздріб.

Безкоштовна доставка Єгози здійснюється у всі райони Чернігівської області – в Бахмацький і Коропський район, Варвинський і Носівський район, Городнянський район, Куликівський і Ічнянський район, Козелецький район, Срібнянський та Корюківський район, Менський і Ніжинський район. Дріт Єгоза доставляється в Бобровицький район, Щорський і Прилуцький район, Ріпкинський район, Семенівський і Борзнянський район Чернігівської області. Доставка колючого дроту Єгоза також проводиться в Сосницький і Талалаївський район, Чернігівський і Новгород-Сіверський район Чернігівської області України.