Колючий дріт Єгоза – Севастополь, Сімферополь і КримАвтономна республіка Крим і Севастополь є найбільшими споживачами нашої продукції в Україні, тому Виробнича група Кайман дуже вдумливо підійшла до питання доставки продукції в цей регіон. Колючий дріт Єгоза і спіральний бар'єр Єгоза доставляються в Севастополь і всі міста Криму оперативно, протягом однієї доби з моменту оформлення замовлення. Придбаний у нас колючий дріт Єгоза безкоштовно доставляється в міста Севастополь і Судак, Керч і Приморський, Білогірськ і Красногвардійське, Армянськ, в Бахчисарай і Гресівський, Сімферополь і Євпаторія, Гвардійське і Ялта. Безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза здійснюється в Октябрське та Джанкой, Щолкіне та Красноперекопськ, Гаспра, Інкерман і Феодосія, Алушта і Чорноморське, Саки та інші міста Автономної республіки Крим.

Колючий дріт Єгоза доставляється безкоштовно в міста сусідньої до Криму Херсонської області. Також в Крим та Херсонську область ТОВ ВГ Кайман здійснює поставки колючого дроту одноосновного і двоосновного.

Великі партії Єгози, купленої у Виробничої групи Кайман, доставляються безкоштовно у всі райони Автономної республіки Крим – у Кіровський район, Білогірський і Джанкойський район, Красногвардійський і Сімферопольський район, Сакський район, Красноперекопський і Ленінський район. У цьому випадку оптова ціна Єгози може бути значно нижчою, ніж роздрібна ціна колючого дроту Єгоза. Дріт колючий доставляється в Нижньогірський район, Первомайський та Бахчисарайський район, Роздольненський район, Совєтський і Чорноморський район Автономної республіки Крим.