Колючий дріт Єгоза – Донецьк і Донецька областьВиробнича група Кайман здійснює безкоштовну доставку своєї продукції – колючого дроту Єгоза і захисних бар'єрів Єгоза до Донецька і Донецької області. Оскільки Донецька область є одній з найбільш розвинених в промисловому відношенні областей України, то також є одним з найбільш великих в Україні споживачів колючого дроту Єгоза. Доставка колючого дроту Єгоза по Донецькій області виконується оперативно, протягом доби, у всі крупні населені пункти – Донецьк і Авдіївка, Ясинувата і Артемівськ, Дзержинськ, Димитров і Єнакієве, Красний Лиман і Добропілля, Слов'янськ і Дружківка. Крім того, дріт колючий Єгоза безкоштовно доставляється в міста Жданівка і Маріуполь, Кіровське і Костянтинівка, Горлівка, Краматорськ і Дебальцеве, Красноармійськ і Макіївка, Докучаєвськ, Новогродівка і інші населені пункти Донецької области. АКС Єгоза доставляється також в Селидове і Торез, Угледар і Харцизьк, Сніжне, Шахтарськ і багато інших міст, розташованих в Донецькій області України.

Дріт колючий Єгоза Виробничої групи Кайман також безкоштовно доставляється в Дніпропетровську і Запорізьку області, а також в Харківську і Луганську області України, що граничать з Донецькою областю. Одноосновний і двоосновний колючий дріт поставляється ТОВ Кайман ВГ по Донецькій області, в усі міста і населені пункти.

Виконавши замовлення колючого дроту Єгоза великим оптом, наші клієнти мають право розраховувати на його безкоштовну доставку в індивідуальному порядку – колючий дріт буде доставлений в будь-яку точку Донецької області точно у договорений час. Ціна колючого дроту Єгоза при покупці великим оптом значно вигідніша за ціну Єгози, що реалізується уроздріб.

По Донецькій області колючий дріт Єгоза доставляється безкоштовно у всі її райони – Олександрівський і Амвросіївський райони, Артемівський, Великоновосілківський і Слов'янський райони, Володарський і Шахтарський райони, Добропільський і Волноваський райони. Дріт колючий АКЄ Єгоза також безкоштовно доставляється в Костянтинівський і Ясинуватський райони, Мар’їнський і Новоазовський райони, Красноармійський, Першотравневий і Старобешівський райони, а також в Краснолиманський і Тельманівський райони Донецької області.