Колючий дріт Єгоза – Івано-Франківськ та областьБезкоштовна доставка колючого дроту Єгоза в Івано-Франківську область здійснюється протягом доби з моменту замовлення. Колючий дріт Єгоза і захисний бар'єр Єгоза доставляється в усі великі населені пункти Івано-Франківської області – Івано-Франківськ та Тисмениця, Болехів і Яремче, Снятин і Надвірна, Тлумач, Косів та Долина. Дріт колючий Єгоза також доставляється в Калуш та Городенку, Коломию та Рогатин, Перегінське, Ланчин і Делятин, Бурштин, Богородчани та інші міста Івано-Франківської області.

Поставки колючого дроту Єгоза і загороджень також здійснюються в області сусідні з Івано-Франківською: Закарпатську область, Львівську область, Тернопільську та Чернівецьку області. Виробнича група Кайман ТОВ також виконує поставки звичайного колючого дроту одноосновного і двоосновного типу в ці регіони України.

Оптові партії колючого дроту Єгоза і захисних загороджень по Івано-Франківській області доставляються в індивідуальному порядку. Доставка здійснюється в будь-який зручний для клієнта час, в будь-яку точку Івано-Франківської області. Ціна колючого дроту Єгоза, купленого великим оптом, менша, ніж ціна Єгози, що купується в роздріб.

Колючий дріт Єгоза безкоштовно доставляється в усі райони Івано-Франківської області – Верховинський і Рожнятівський райони, Коломийський і Галицький райони, Тлумацький, Городенківський і Богородчанський райони, Надвірнянський район і Долинський район. Дріт колючий безкоштовно доставляється в Калуський і Косівський райони, Рогатинський та Снятинський райони, Тисменицький район Івано-Франківської області.