Колючий дріт Єгоза – Кропивницький та Кіровоградська областьКолючий дріт Єгоза безкоштовно доставляється в усі великі населені пункти Кіровоградської області. Доставка загороджень і колючого дроту Єгоза здійснюється протягом доби з моменту замовлення. Єгоза доставляється в Кропивницький і Помічну, Світловодськ та Новомиргород, Олександрівку, Знам'янку та Нове, Гайворон і Нову Прагу. Дріт Єгоза безкоштовно доставляється в Смоліне та Долинську, Власівку і Олександрію, Бобринець і Новоукраїнку, Петрове, Малу Виску та інші міста Кіровоградської області.

Безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза Виробничої групи Кайман здійснюється також у сусідні з Кіровоградською областю – у Черкаську та Полтавську область, в Дніпропетровську область, в Миколаївську та Одеську область, а також у Вінницьку область України. Звичайний колючий дріт доставляється Виробничої групою Кайман в ті ж регіони, що і армована колюча стрічка АКС Єгоза.

Дріт колючий, куплений у Виробничої групи Кайман великим оптом, доставляється замовнику в індивідуальному порядку. Доставка здійснюється в будь-який зручний для клієнта час, в будь-яку точку Кіровоградської області. Ціна Єгози, що купується великим оптом, значно нижча, ніж ціна колючого дроту Єгоза, що купується дрібними партіями.

Колючий дріт Єгоза і спіральні колюче-ріжучі загороди Єгоза безкоштовно доставляються в усі райони Кіровоградської області – Олександрійський і Бобринецький район, Олександрівський і Гайворонський район, Долинський район, Кіровоградський і Новомиргородський район, Онуфріївський та Знам'янський район. Дріт Єгоза і загородження Єгоза поставляються в Устинівський район, Компаніївський та Маловисківський район, Добровеличківський та Новгородківський район, Голованівський, Світловодський і Новоархангельський район, Ульяновський і Новоукраїнський район, Вільшанський та Петрівський район Кіровоградської області.