Колючий дріт Єгоза – Луганськ і Луганська областьЛуганська область є однією з областей України, в якій дуже розвинений промисловий сектор економіки, тому доставка колючого дроту Єгоза по Луганській області налагоджена дуже надійно. Колючий дріт Єгоза доставляється в усі міста Луганської області – Луганськ, Артемівськ і Міусинськ, Алмазна, Стаханов і Старобільськ, Петровське та Вахрушеве, Гірське, Зимогір'я і Суходільськ, Зоринськ, Попасна та Ірміно, Червонопартизанськ і Сватове. Дріт колючий Єгоза безкоштовно доставляється в міста Олександрівськ, Кремінна та Лутугине, Щастя і Молодогвардійськ, Перевальськ, Новодружеськ і Золоте, Привілля, Свердловськ та інші великі населені пункти Луганської області.

Дріт колючий та колюче-ріжучі загороди Єгоза доставляються безкоштовно і в населені пункти областей, що межують з Луганською областю – в міста Донецької області та Харківської області України. У ці ж області України ТОВ Кайман ВГ поставляється і звичайний колючий дріт.

Колючий дріт Єгоза і спіральний бар'єр Єгоза, придбані у Виробничої групи Кайман великим оптом, доставляються в індивідуальному порядку. Доставка Єгози, яку купили у ТОВ Кайман ВГ, проводиться безкоштовно, у зручний для клієнта час, в будь-яку точку Луганської області. Ціна колючого дроту Єгоза, що купується у Виробничої групи Кайман великими партіями, істотно нижче, ніж ціна Єгози, яка реалізується вроздріб.

Безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза і захисних загороджень здійснюється у всі райони Луганської області – Свердловський і Антрацитівський район, Білокуракинський і Троїцький район, Марківський район, Новопсковський і Слов'яносербський район, Новоайдарський район, Краснодонський і Кремінський район, Лутугинський район. Дріт колючий безкоштовно доставляється також в Станично-Луганський і Біловодський район, Попаснянський район, Сватівський і Міловський район, Перевальський і Старобільський район Луганської області.