Колючий дріт Єгоза – Луцьк і Волинська областьНами здійснюється безкоштовна оперативна доставка захисних бар'єрів Єгоза і колючого дроту Єгоза до Луцька і інших населених пунктів Волинської області. Безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза виконується протягом однієї доби з моменту замовлення, колючий дріт Єгоза доставляється у всі крупні міста Волинської області – Луцьк і Горохів, Ковель і Ратне, Нововолинськ, Любешів і Володимир-Волинський, Іваничі і Ківерці. Дріт колючий Єгоза Виробничої групи Кайман по Волинській області також доставляється в Турійськ і Маневичі, Цумань і Рожище, Шацьк, Камінь-Каширський і Стара Вижівка, Любомль, Колки і інші населені пункти.

Доставка колючого дроту Єгоза і спіральних загород Єгоза здійснюється також в Рівненську і Львівську області України, що безпосередньо межують з Волинською областю. Крім того, ТОВ Кайман ВГ, поряд з Єгозой, здійснює постачання звичайного колючого дроту високої якості. Якщо клієнт хоче купити колючий дріт Єгоза крупною партією, то його доставка здійснюється в індивідуальному порядку. Безкоштовна індивідуальна доставка крупних партій колючого дроту Єгоза в будь-яку точку Волинської області здійснюється в обумовлений раніше час. А ціна колючого дроту Єгоза в разі замовлення крупних партій Єгози, звичайно, нижче роздрібної.

Безкоштовна доставка Єгози по Волинській області здійснюється у Володимир-Волинський і Горохівський райони, Ковельський і Камінь-Каширський райони, Луцький район, Іваничівський і Рожищенський райони, Любешівський і Турійський райони. Колючий дріт Єгоза і спіральні загороди Єгоза безкоштовно доставляються в Любомльський і Маневицький райони, Ратнівський і Локачинський райони, Старовижівський район, Шацький район і Ківерцівський район Волинської області.