Колючий дріт Єгоза – Львів та Львівська областьВиробнича група Кайман здійснює безкоштовну доставку колючого дроту Єгоза і спіральних бар'єрів безпеки Єгоза по всій Львівській області. Безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза проводиться протягом доби в усі міста Львівської області – Львів та Сокаль, Червоноград та Городок, Стрий, Винники та Яворів, Жовква і Трускавець. Єгоза безкоштовно доставляється в міста Жидачів, Новий Розділ і Соснівка, Новояворівськ і Борислав, Дрогобич, Стебник і Миколаїв. Дріт колючий доставляється в населені пункти Самбір, Золочів, Кам'янка-Бузька і Броди, Дубляни та інші міста Львівської області.

Колючий дріт Єгоза доставляється не тільки по Львівській області, а й в населені пункти областей, що межують з Львівською. Дріт колючий доставляється в міста Волинської та Рівненської області, Тернопільської області, Івано-Франківської та Закарпатської області України . У всі ці населені пункти Виробничою групою Кайман ТОВ також доставляється і звичайний колючий дріт різного типу.

Великі партії Єгози, придбані у Виробничої групи Кайман, доставляються нашим клієнтам у Львівській області в індивідуальному порядку – в зручний для замовника час, в будь-яку точку Львівської області. Крім того, при закупівлі колючого дроту Єгоза великими оптовими партіями, ціна Єгози значно нижча, ніж ціна колючого дроту Єгоза, що відпускається дрібними партіями.

Безкоштовна доставка Єгози здійснюється у всі райони Львівської області – Буський район, Кам'янсько-Бузький і Городоцький район, Дрогобицький район, Турківський та Радехівський район, Самбірський і Яворівський район, Сокальський та Перемишлянський район. Дріт колючий доставляється в Жовківський район, Старосамбірський та Золочівський район, Стрийський і Миколаївський район, Мостиський район, Сколівський та Бродівський район, Жидачівський і Пустомитівський район Львівської області України.