Колючий дріт Єгоза – Суми та Сумська областьГрупа Кайман безкоштовно доставляє свою продукцію по Сумській області протягом однієї доби з моменту оформлення замовлення. Колючий дріт Єгоза і спіральний бар'єр Єгоза доставляються в усі міста Сумської області – Суми та Шостка, Буринь та Охтирка, Білопілля, Глухів і Вороніж, Середина-Буда та Кролевець. Дріт колючий Єгоза безкоштовно доставляється в міста Лебедин і Конотоп, Путивль і Краснопілля, Ромни, Ворожба і Свеса, Тростянець та інші населені пункти Сумської області.

Колючий дріт Єгоза Виробничої групи Кайман доставляється безкоштовно і в сусідні з Сумської області України – в Чернігівську область, Харківську та Полтавську області України. Колючий дріт також поставляється Виробничою групою Кайман в ці області.

У разі купівлі у Виробничої групи Кайман великих партій колючого дроту Єгоза і захисних бар'єрів Єгоза, їх доставка по Сумській області здійснюється в індивідуальному порядку. Колючий дріт Єгоза доставляється у зручний для наших клієнтів час в будь-яку зазначену точку Сумської області, крім того, оптові покупці можуть розраховувати на суттєву знижку – ціна колючого дроту Єгоза при оптових поставках істотно нижча, ніж ціна Єгози, яка реалізується Виробничої групою Кайман в роздріб.

Дріт колючий і захисний бар'єр Єгоза безкоштовно доставляються в усі райони Сумської області – Охтирський район, Білопільський і Краснопільський район, Буринський район, Глухівський і Лебединський район, Тростянецький і Конотопський район, Кролевецький район, Липоводолинський і Недригайлівський. Наша Єгоза безкоштовно доставляється в Великописарівський і Путивльський район, Роменський район, Середино-Будський та Сумській район, Шосткинський та Ямпільський райони Сумської області України.