Колючий дріт Єгоза – Тернопіль та Тернопільська областьВиробнича група Кайман безкоштовно доставляє свою продукцію в Тернопіль та Тернопільську область. Колючий дріт Єгоза доставляється протягом однієї доби з моменту оформлення замовлення у всі населені пункти Тернопільської області – Тернопіль та Кременець, Почаїв і Бережани, Велика Березовиця, Заліщики і Монастириська, Бучач і Збараж, Хоростків і Ланівці. Дріт колючий безкоштовно доставляється в Чортків та Підволочиськ, Теребовля і Зборів, Гусятин, Борщів і Копичинці, Козова та інші міста Тернопільської області.

Колючий дріт Єгоза безкоштовно доставляється в області сусідні з Тернопільською областю. Доставка колючого дроту Єгоза і спіральних бар'єрів Єгоза Виробничої групи Кайман здійснюється в Рівненську область, Хмельницьку та Чернівецьку область, в Івано-Франківську та Львівську області України. Поставка колючого дроту двоосновного і одноосновного також здійснюється в ці області України Виробничою групою Кайман.

Оптові партії Єгози безкоштовно доставляються нашим клієнтам в індивідуальному порядку. Дріт колючий Єгоза доставляється в будь-яку точку Тернопільської області в зручний для покупця час. Оптова ціна колючого дроту Єгоза нижча, ніж ціна Єгози, яка купується у Виробничої групи Кайман дрібними партіями.

Єгоза Виробничої групи Кайман безкоштовно доставляється в усі райони Тернопільської області – в Бережанський і Борщівський район, Заліщицький район, Гусятинський і Тернопільський район, Підволочиський район, Кременецький і Збаразький район, Чортківський і Шумський район. Колючий дріт Єгоза групи Кайман безкоштовно доставляється в Бучацький і Зборівський район, Козівський район, Лановецький та Монастириський район, Підгаєцький район і Теребовлянський райони Тернопільської області України.