Колючий дріт Єгоза – Ужгород та Закарпатська областьБезкоштовна доставка колючого дроту Єгоза і захисних огорож Єгоза здійснюється в усі великі населені пункти Закарпатської області. Колючий дріт Єгоза доставляється протягом доби з моменту замовлення в Ужгород і Міжгір'я, Великий Бичків та Хуст, Мукачеве, Дубове і Виноградов, Вишково та Тячів. Дріт колючий Єгоза і спіральні колюче-ріжучі загороди Єгоза безкоштовно доставляються в Королево та Іршаву, Солотвин та Берегове, Чоп, Сваляву, Буштино і Рахів, Ясіня та інші міста Закарпатської області.

Дріт колючий і спіральний бар'єр Єгоза також безкоштовно доставляється в населені пункти областей, які межують із Закарпатською областю – Львівську та Івано-Франківську області України. Поставки такої продукції, як стандартний колючий дріт, також здійснюються Виробничою групою Кайман.

Доставка колючого дроту Єгоза, придбаного великим оптом, здійснюється безкоштовно, в індивідуальному порядку. У цьому випадку куплений у нас колючий дріт Єгоза доставляється в будь-яку точку Закарпатської області в будь-який зручний для покупця час. Варто згадати, що ціна колючого дроту Єгоза, що купується великим оптом, нижча ціни Єгози, що відпускається в роздріб.

Виробнича група Кайман здійснює безкоштовну оперативну доставку колючого дроту Єгоза і загороджень у всі райони Закарпатської області – у Воловецький та Іршавський райони, Міжгірський та Ужгородський райони, Берегівський та Тячівський райони, Мукачівський, Великоберезнянський та Перечинський райони. Дріт колючий доставляється в Хустський і Рахівський райони, Виноградівський та Свалявський райони Закарпатської області.