Колючий дріт Єгоза – Вінниця і Вінницька областьВиробничою групою Кайман здійснюється безкоштовна доставка захисних загород Єгоза і колючого дроту Єгоза до Вінниці і Вінницької області. Доставка колючого дроту Єгоза здійснюється протягом однієї доби з моменту оформлення замовлення. Дріт колючий Єгоза доставляється у всі крупні населені пункти Вінницької області – Вінниця і Бершадь, Жмеринка і Гнівань, Могилів-Подільський і Немирів, Хмільник і Ямпіль, Гайсин і Іллінці. Захисні загороди Єгоза також доставляються в населені пункти Казятин і Погребище, Ладижин і Липовець, Калинівка і Крижопіль, Бар, Стрижавка і Тульчин і інші крупні населені пункти Вінницької області.

Доставка колючого дроту Єгоза також здійснюється в Житомирську, Київську і Черкаську області, Кіровоградську і Хмельницьку області, а також в Чернівецьку і Одеську області, що межують з Вінницькою областю. Виробничою групою Кайман також поставляється звичайний дріт колючий одноосновний і двоосновний.

Великі за об'ємом партії нашої продукції – спіральні загороди Єгоза і колючий дріт Єгоза – доставляються також безкоштовно, в індивідуальному порядку. Якщо Вам необхідно купити колючий дріт Єгоза, безкоштовна доставка може бути здійснена в будь-яку точку Вінниці і Вінницької області, при цьому ціна колючого дроту Єгоза буде нижча, ніж при дрібних замовленнях.

По Вінницькій області України безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза здійснюється у всі райони області – Барський і Бершадський райони, Вінницький і Гайсинський райони, Погребищенський і Теплицький райони, Жмеринський район, Літинський і Могилів-Подільський райони, Липовецький район. Захисний бар'єр Єгоза безкоштовно доставляється в Мурованокуриловецький район, Немирівський і Іллінецький райони, Калинівський район, Козятинський і Крижопільський райони, Тульчинський і Оратівський райони, Піщанський район. Дріт колючий Єгоза доставляється в Чечельницький і Шаргородський райони, Томашпільський і Тростянецький райони, Тиврівський район, Хмільницький і Чернівецький райони, Ямпільський район Вінницької області.