Колючий дріт Єгоза – Запоріжжя та Запорізька областьЗапорізька область є однією з індустріально розвинених областей України, тому Виробнича група Кайман приділяє особливу увагу доставці своєї продукції в Запорізьку область. Доставка колючого дроту Єгоза в Запорізьку область здійснюється оперативно, протягом однієї доби, і безкоштовна для покупця. Колючий дріт Єгоза по Запорізькій області безкоштовно доставляється в усі великі населені пункти – Запоріжжя та Вільнянськ, Мелітополь та Василівка, Бердянськ і Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Михайлівка та Токмак. Дріт колючий Єгоза доставляється в Приморськ і Пологи, Якимівка і Дніпрорудне, Костянтинівка і Оріхів, Веселе, Гуляйполе та інші міста і населені пункти Запорізької області.

Доставка колючого дроту Єгоза і загороджень Єгоза також здійснюється в населені пункти що межують з Запорізькою областю: Херсонську область, Дніпропетровську та Донецьку області України. Колючий дріт звичайного типу доставляється ВГ Кайман ТОВ також в усі відповідні регіони.

Великі оптові партії колючого дроту Єгоза доставляються покупцям в індивідуальному порядку. Дріт колючий і спіральний бар'єр Єгоза доставляються безкоштовно в будь-яку точку Запорізької області, в будь-який зручний для замовника час. Ціна Єгози, яка купується великим оптом, природно, нижче, ніж ціна колючого дроту Єгоза, який продається в роздріб.

Дріт колючий безкоштовно та оперативно доставляється в усі райони Запорізької області – Якимівський і Бердянський райони, Веселівський і Токмацький райони, Гуляйпільський, Запорізький і Кам'янсько-Дніпровський райони, Вільнянський і Мелітопольський райони. Захисні загородження Єгоза і колючий дріт Єгоза також доставляються в Приазовський і Розівський райони, Василівський і Михайлівський райони, Новомиколаївський, Оріхівський та Великобілозерський райони, Пологівський район, Куйбишевський, Приморський і Чернігівський райони Запорізької області.