Колючий дріт Єгоза – Житомир і Житомирська областьГрупа Кайман здійснює безкоштовну доставку колючого дроту Єгоза і захисних бар'єрів Єгоза до Житомира і Житомирської області. Дріт колючий Єгоза оперативно, протягом однієї доби, доставляється в міста Житомир і Андрушівка, Бердичів і Баранівка, Коростень, Черняхів і Новоград-Волинський, Романів і Малин. Також колючий дріт АКС Єгоза і спіральні бар'єри безпеки Єгоза безкоштовно доставляються у Володарськ-Волинський і Коростишів, Ємільчине і Овруч, Іршанськ, Олевськ, Попільня і Радомишль, а також в інші населені пункти Житомирської області.

Безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза і захисних бар'єрів Єгоза виконується також в Київську, Вінницьку, Хмельницьку і Рівненську області України, що граничать з Житомирською областю. Колючий дріт звичайного типа також поставляється ТОВ ВГ Кайман у всі населені пункти області.

Безкоштовна доставка крупних партій колючого дроту Єгоза здійснюється в індивідуальному порядку. Якщо ви купили Єгозу у нас у великих об'ємах, ми безкоштовно доставимо придбаний у нас колючий дріт Єгоза в будь-який зручний для клієнта час, в будь-яку точку Житомирської області. Ціна колючого дроту Єгоза при замовленні її великим оптом істотно нижче, ніж роздрібна ціна колючого дроту Єгоза.

По Житомирській області Виробнича Група Кайман здійснює безкоштовну доставку колючого дроту і бар'єрів Єгоза у всі райони - Андрушівський і Брусилівський райони, Володарсько-Волинський і Ємільчинський райони, Новоград-Волинський, Олевський і Житомирський райони, Баранівський і Радомишльський райони, Коростенський, Черняхівський і Лугинський райони. Також колючий дріт Єгоза безкоштовно доставляється в Любарський і Коростишівський райони, Малинський і Народицький райони, Бердичівський, Овруцький, Червоноармійський і Попільнянський райони, а також в Романівський, Ружинський і Чуднівський райони Житомирської області.