Торгова марка Алігатор

Торгова марка Алігатор

Торгова марка Алігатор зареєстрована в Україні (свідоцтво № № 104517, 130914 і 135343 ) та в Республіці Казахстан (свідоцтво № 36309). Товарний знак Алігатор використовується Виробничої групою Кайман для маркування, реалізації і реклами продукції, відповідно класам, зазначеним у свідоцтвах на товарний знак Алігатор. Виробнича група Кайман під торговою маркою Алігатор випускає та реалізує захисне загородження підвищеної ефективності спеціально розробленої конструкції, які захищені патентами.

На території України і Казахстану під торговою маркою Алігатор Виробнича група Кайман виробляє високоефективне захисне загородження спеціальної конструкції, призначене для охорони найбільш відповідальних ділянок периметра охоронюваних об'єктів. Особливістю захисного бар'єру Алігатор є використання рухомих елементів, оснащених колюче-ріжучими шипами спеціальної конструкції, закріплених на загальній осі. Ефективність загородження Алігатор значно вище, ніж стандартних колюче-ріжучих загороджень.

Торгова марка Алігатор використовується Виробничою групою Кайман абсолютно законно, на неї є свідчення, видані відповідними органами України та Казахстану, а також дозволу від її власника на використання цієї торгової марки. Конструкція загородження Алігатор запатентована в Росії, Україні і в Казахстані, тому без повного комплекту дозвільних документів від правовласника виробляти і реалізувати цей клас продукції заборонено.

Свідоцтва на торгову марку Алігатор