Торгова марка Єгоза-Супер

Торгова марка Єгоза-Супер

Торгова марка Єгоза-Супер зареєстрована в Україні (свідоцтво № 139151) і використовується Виробничою групою Кайман для маркування, продажу та реклами продукції, яка відповідає класам, на які видані свідоцтва на товарний знак Єгоза-Супер. Це армована колюча стрічка Єгоза-Супер середнього та великого перерізу, спіральні колюче-ріжучі загородження з армованої колючої стрічки Єгоза-Супер з великим діаметром витка, а також інші типи загороджень з АКС Єгоза-Супер .

Торгова марка Єгоза-Супер на території України Виробничою групою Кайман використовується для позначення, реклами та реалізації сучасної високоефективної армованої колючої стрічки Єгоза-Супер. Колючий дріт Єгоза-Супер виробляється на основі сердечника середнього та великого діаметру і застосовується для виготовлення спіральних колюче-ріжучих загороджень Єгоза-Супер (спіральний бар'єр Єгоза-Супер) з великим діаметром витка спіралі - до 2 метрів, а також для інших високонадійних типів інженерних систем захисту периметра на основі колючого дроту Єгоза-Супер.

Законність використання Виробничою групою Кайман торгової марки Єгоза-Супер підтверджується наявними свідоцтвом, виданим патентним органом України на товарний знак Єгоза-Супер, а також дозволом від власника цієї торговельної марки. Використання на території України торгової марки Єгоза-Супер для реклами і позначення продукції відповідного класу без письмового дозволу її власника, наявності ліцензії або свідоцтва на цю торговельну марку, є порушенням поточного законодавства України і буде переслідуватися за законом.

Свідоцтво на знак для товарів і послуг Єгоза-Супер