Торгова марка Сінокс

Торгова марка Сінокс

Торгова марка Сінокс зареєстрована в Україні (свідоцтво № 133906) і застосовується Виробничою групою Кайман для маркування, реклами і продажу продукції, відповідно класам, зазначеним у свідоцтві на товарний знак Сінокс, зокрема – для пластикових і металопластикових погонажних виробів, а також для конструкцій і споруд з цих типів будівельно-конструкційних матеріалів.

Товарний знак Сінокс використовується Виробничою групою Кайман для позначення, виробництва і реклами продукції з пластика і композитних матеріалів на території України. Торгова марка Сінокс використовується для такої продукції, як пластикова дошка і пластиковий профіль, для декоративних і шумозахисних парканів та огорож, а також для різних типів швидкомонтованих будівель і споруд на основі щитових конструкцій з пластикової дошки та армованого металопластикового профілю.

Законність використання товарного знака Сінокс Виробничою групою Кайман підтверджується наявними дозвільними документами – свідоцтвом на торгівельну марку Сінокс, виданим відповідним державним органом України, а також дозволом на використання цієї торгової марки від її власника. Продаж та виробництво продукції під торговою маркою Сінокс за поданими класами товарів на території України без наявності свідоцтва на торгівельну марку або ліцензії від її власника є незаконним.

Свідоцтво на торгівельну марку Сінокс