Гарантії якості Єгози

Як вибрати якісну Єгозу

Кайман виготовляє тільки надійну продукцію, особливо це стосується виробів, призначених для захисту охоронюваних об'єктів від посягань зловмисників. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші клієнти набували тільки якісну продукцію, що відповідає всім необхідним стандартам. Висока якість виробленої нами армованої колючої стрічки підтверджують численні сертифікати та протоколи випробувань на відповідність сучасним технічним умовам, рекламу і реалізацію продукції ми ведемо тільки під торговими марками, на які у нас є ліцензія від правовласника.

Сертифікати відповідності Єгози

Вироблений нами колючий дріт Єгоза і спіральні загородження Єгоза мають сертифікати відповідності, видані Державною системою сертифікації УкрСЕРПО на армовану колючу стрічку Концертіна, Єгоза, Єгоза-Супер і Кайман, а також на спіральні колюче-ріжучі загороди Єгоза, Концертіна, Єгоза-Супер, Кайман і Кобра.

Технічні умови на Єгозу

Наш колючий дріт Єгоза і спіральні загородження всіх типів виготовляються строго у відповідності сучасним технічним умовам ТУ У 28.7-21804553-001:2009 і ТУ У 28.7-21804553-002:2009 з високоякісної сировини і матеріалів. Залежно від типу армованої колючої стрічки і виду спірального загородження, а також від умов їх експлуатації, термін гарантії на нашу продукцію може становити від 10 до 50 років.

Протоколы испытаний Егозы

Колючий дріт Єгоза і спіральні загородження Єгоза Виробничої групи Кайман успішно пройшли випробування в лабораторії Луганської філії Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій на відповідність вимогам технічних умов ТУ У 28.7-21804553-001:2009 і ТУ У 28.7-21804553-002:2009, що підтверджується відповідними протоколами проведених випробувань.

Торгова марка Єгоза

Наш колючий дріт і спіральні загородження рекламуються і реалізуються тільки під торговими марками, на які у нас є законні права. Виробнича група Кайман має право на використання торгової марки Єгоза, що підтверджується наявною у нас ліцензією від її правовласника.