Кабель для систем відеоспостереження

Кабель для відеоспостереження

При переобладнанні старих систем відеоспостереження в Києві та Київській області ми неодноразово стикалися з труднощами заміни кабельних ліній через складність їх прокладки. Лише в рідкісних випадках прокладена кабельна проводка була у відмінному стані і могла використовуватися при монтажі нових систем відеоспостереження. При проектуванні кабельних ліній систем охоронного відеоспостереження необхідно враховувати безліч чинників.

Перший фактор – зовнішня чи внутрішня прокладка

Залежно від типу прокладки різняться і вимоги, що пред'являються до кабелю. Кабель зовнішньої прокладки дорожчий, що цілком природно, тому що його оболонка повинна захищати від агресивного впливу навколишнього середовища і сонця.

Другий фактор – тип використовуваного кабелю

Для аналогових камер відеоспостереження використовують коаксіальний кабель з хвильовим опором 75 Ом, що відповідає стандартному хвильовому опору апаратури систем відеоспостереження. Ми не рекомендуємо використовувати радіочастотний кабель з хвильовим опором 50 Ом для уникнення неузгодженості при з'єднанні з частинами апаратури роз'ємами, що мають опір 75 Ом. Абонентський кабель різниться ступенем екранування, товщиною центральної жили провідника, матеріалу обплетення і центральної жили. Максимальна довжина використання такого кабелю для аналогових камер – 150 метрів, для AHD відеоспостереження – 500 метрів, для HDCDI – 100 метрів. Ми рекомендуємо використовувати кабель з мідною центральною жилою товщиною не менше 1 мм і щільністю обплетення більше 75%. Також використовується кручена пара. Для аналогових камер використовують приймачі сигналу по кручений парі, що дозволяє збільшити відстань передачі відеосигналу до 2000 метрів. Для цифрових ip-камер без використання підсилювачів відстані обмежуються 100 метрами.

При передачі живлення на відеокамери необхідно виходити з доцільності використання кабелю з великим перетином для передачі живлення на великі відстані. Можна використовувати блоки живлення з регулюванням вихідної напруги або передавати по ліній живлення змінний струм, а в безпосередній близькості від камери перетворювати його в постійний, використовуючи трансформатор.

ТОВ «ПГ«Кайман» Київ використовує тільки якісні матеріали, як при виробництві власної продукції (колюче-ріжучих загороджень), так і при монтажі систем безпеки (сигналізації, відеоспостереження).