Охорона периметра: інженерне загородження і відеоспостереження, Київ

Інженерне загородження і відеоспостереження

ТОВ «Виробнича група «Кайман», Київ, спеціалізується на вирішенні завдань, пов'язаних з охороною та безпекою об'єктів. У даній статті ми розглянемо приклад облаштування периметра підприємства інженерними загородженнями, контрольованого за допомогою камер відеоспостереження.

Інженерне загородження периметра будь-якого об'єкта в першу чергу розглядається як перешкоджання вільному переміщенню і проникненню на цю територію. Від професійності вибору загородження, його якості, правильності установки залежить його ефективність. Саме інженерне загородження значно ускладнює, ускладнює, але не здатне повністю запобігти проникненню. А обладнання його технічними засобами охорони (відеоспостереженням, охоронною сигналізацією) скоротить практично до нуля не тільки проникнення, але і самі спроби порушення режиму проходу. Все це збільшує вартість комплексу, але згодом зменшить витрати на фізичну охорону об'єкта.

Якщо бюджет не дозволяє обладнати об'єкт повною комплексною системою захисту (колючим дротом, периметральної сигналізацією, відеоспостереженням), ми пропонуємо використовувати комплекс з колючого ріжучого дроту «Егоза» і відеоспостереження.

Наше завдання полягає в тому, щоб не дати можливості порушників проникнути на контрольований об'єкт, і своєчасно виявити їх. Проникнути на територію, що охороняється можна шляхом пролазу, перелазу і підкопу. Для пролазу і підкопу потрібен час, щоб вирити або пробити прохід, а при наявності відеокамер по лінії периметра спроби пролазу і підкопу будуть виявлені оператором відеоспостереження. Для полегшення роботи і виключення фактора втоми оператора, систему відеоспостереження налаштовують на подачу тривожного сигналу при появі руху в камері. Причому необхідно максимально точно вибрати зони можливого руху порушника, виключивши ділянки помилкового спрацьовування функції руху. Максимально утруднити перелаз можна, встановивши спіральне колюче-ріжуче загородження «Егоза» відповідного діаметру. При відсутності забору можлива і установка по землі спіралі великого діаметру або декількох спіралей (одна на одну, пірамідою).

Що стосується камер відеоспостереження, то підійдуть недорогі аналогові камери з ІК підсвічуванням, розташовані на відстані приблизно 30 метрів одна від одної. Встановлені нашим підприємством комплексні системи інженерного захисту та відеоспостереження в Києві та Київській області дозволили скоротити підприємствам витрати на охорону і підвищити якість охоронних заходів.