Як вибрати колюче загородження

Вибір колючого загородження

Застосування інженерних захисних систем має досить широкий спектр – починаючи від невеликих земельних ділянок, приватних дворів, закінчуючи великими підприємствами і режимними об'єктами. Тому, купуючи конкретний вид колючого дроту або захисної огорожі, слід оцінити доцільність вкладених коштів та якість продукції, простіше кажучи – розставити пріоритети. Наприклад, для захисту земельних або невеликих дачних ділянок можна обмежитися одно- або двухосновной колючим дротом. Це класична колючий дріт, яку використовували для огородження повсюдно, ще з часів її винаходу. Тоді як при охороні великих підприємств, військових об'єктів колючий дріт не гарантує надійну ступінь захисту. Тут логічно застосовувати такі конструкції: спіральні або плоскі загородження Егоза, тому що вимоги до охорони вже значно вище.

Матеріалом для подібних конструкцій служить армована колюча стрічка Егоза. Вона являє собою штамповану колючу стрічку, обмотану навколо сталевої серцевини. Така конструкція Егози більш довговічна і міцніша, в порівнянні зі звичайним колючим дротом. Окремо можна виділити системи захисту з Егози, які призначені для захисту не статичного об'єкта (ділянки землі, будівлі), а, наприклад, морських суден, від нападу піратів або захисту вулиць, площ, під час масових заворушень. На морських суднах використовується система Антипірат. Суть полягає у використанні спіралей із Егози по периметру борта. Важливо відзначити, що колючий дріт Егоза, використовуваний в Антипірат, більш стійка до вологого клімату і може бути також застосована, в загородженнях, які розташовуються в аналогічній вологому середовищі – на узбережжі і т.п. При вуличних заворушеннях застосовуються мобільні загородження, які можуть витримати натиск натовпу і навіть автомобілів.

Визначити і вибрати відповідний тип конструкції, детально ознайомившись з асортиментом пропонованої на ринку систем охорони, не складе значної праці. Далі важливо оцінити обрану вами інженерну захисну систему візуально. Важливий не тільки зовнішній вигляд, виходячи з якого, можна судити про якість і рівні захисту, а й про психологічна складова, що достатньо важливо. Сучасні технології дозволяють винаходити великий спектр захисних інженерних конструкцій, що відрізняються один від одного за зовнішнім виглядом. І, як наслідок, зовнішньої вид конкретної захисної конструкції, робить певний вплив на підсвідомість людини. Одні системи захисту виглядають більш агресивно, наприклад, пірамідальні загородження або спіральні бар'єри великого діаметру. Вони підходять для використання в тих місцях, де потрібна підвищена безпека і надійний захист. Інші ж виглядають менш загрозливо і цілком можуть бути використані навіть у міському середовищі. До таких видів конструкцій можна віднести плоскі загородження з Егози або колючий сітку Піранья.