5 липня 2015

Якість і безпека продукції ВГ «Кайман» підтверджені сертифікатом УкрСЕПРО

Сертифікат відповідності UA1.177.0050325-15

Виробнича група «Кайман» успішно пройшла повторну сертифікацію всього асортименту загороджень колюче-ріжучих в системі УкрСЕПРО, підтвердивши відповідність продукції законодавчо встановленим вимогам щодо якості та безпеки. Отриманий сертифікат відповідності свідчить, що дані вироби з колючого дроту внесені до реєстру сертифікованої продукції на території України (Реєстр Системи УкрСЕПРО).

Новий сертифікат UA1.177.0050325-15 на загородження колюче-ріжучі строком до 21 липня 2017 виданий на підставі протоколу сертифікаційних випробувань та акту обстеження виробництва, що підтверджують повну відповідність продукції вимогам українських стандартів. Додатково отримано висновок Державної санітарно-гігієнічної експертизи № 05.03.02-04 / 37635, яке засвідчує відповідність продукції Кайман чинному санітарному законодавству України і безпеку загороджень, що випускаються, для здоров'я людини.

Колюче-ріжучі загородження для охорони периметра від Кайман добре відомі під торговими марками «Єгоза», «Концертіна», «Кайман» завдяки своїй високій якості, надійності, ефективності та конкурентоспроможним цінам. На основі колючого дроту Єгоза і Концертіна в Україні та за кордоном реалізовано безліч проектів для безпеки та охорони периметра: стратегічних об'єктів МВС і нафтогазової промисловості, атомних електростанцій, великих промислових підприємств і аеропортів. Ознайомиться з новим сертифікатом можна в розділі «Документи».