Кайман – Єгоза, колючий дріт, паркани

Виробнича група Кайман – один з лідерів українського ринку інженерних систем захисту периметра. ТОВ Кайман ВГ виготовляє і поставляє широкий асортимент продукції, призначеної для захисту об'єктів від посягань зловмисників, – колючий дріт Єгоза, Концертіна, захисні бар'єри Кобра, Алігатор, Антипірат, сітка для огорожі Піранья, звичайний колючий дріт, паркани та огорожі і багато іншого. ТОВ Кайман ВГ має можливість постачання сталевого дроту в асортименті. Кайман має в розпорядженні великі виробничі потужності, що можуть задовольнити попит в дроті колючому Єгоза і іншій продукції у будь-якому необхідному об'ємі, а наші професійні монтажники виконають роботи по установці огорож Єгоза і інших систем захисту периметра на об'єктах будь-якої складності. Колючий дріт Єгоза Кайман сертифікований і має тривалий період експлуатації.

Новини Кайман

Кайман - 25 років на ринку колючого дроту

29 серпня 2019 року «Кайман» відзначає круглу дату – 25 років з моменту його заснування.

детальніше

«Кайман» – тільки якісний колючий дріт «Єгоза»

Виробнича група «Кайман» – провідний український виробник парканів та огорож на основі колючого дроту і армованої колючої стрічки.

детальніше

«Кайман»: отриманий міжнародний сертифікат якості ISO 9001

У вересні 2015 року Кайман отримав міжнародний сертифікат на відповідність виробництва колюче-ріжучих загороджень вимогам ДСТУ ISO 9001:2009

детальніше

«Кайман» відсвяткував 21 рік з дня заснування

Виробнича група "Кайман" відзначила свій 21-й день народження та є єдиним вітчизняним виробником сертифікованих колюче-ріжучих загороджень і колюче-ріжучої стрічки.

детальніше

Рекомендації Кайман

Кабель для систем відеоспостереження

Кабель для систем відеоспостереження часто є одним з найважливіших факторів, що впливають як на вартість системи відеоспостереження, так і на її ефективність.

детальніше

Як вибрати колюче загородження

Купуючи конкретний вид колючого дроту або захисної огорожі, слід оцінити доцільність вкладених коштів та якість продукції.

детальніше

Як купити колючий дріт Єгоза?

Збираєтесь купити Єгозу, але вас цікавить тільки колючий дріт Єгоза високої якості? Купити Єгозу можна безпосередньо у її виробника ТОВ Кайман ВГ.

детальніше

Ціна колючого дроту Єгоза

Ціна колючого дроту Єгоза може безпосередньо служити індикатором її якості – неможливо отримати якісну Єгозу, використовуючи дешеву сировину і кустарну технологію виробництва Єгози.

детальніше

Доставка колючого дроту Єгоза по Україні

Безкоштовна оперативна доставка по Україні колючого дроту Єгоза, Концертіна і інших систем захисту периметра Виробничої групи Кайман.

Мапа України, доставка Єгози.

Торгові марки Єгоза, Кайман, Алігатор, Концертіна, Піранья

Ми рекламуємо, маркуємо і реалізуємо нашу продукцію тільки під тими торговими марками, які маємо законне право використати. Група Кайман має ліцензії на використання торгових марок Єгоза, Алігатор, Кайман, Концертіна, Кобра, Піранья і багатьох інших для позначення дроту колючого Єгоза і іншої продукції ТОВ ВГ Кайман.