Колючий дріт Єгоза, паркани та огородження Кайман

Виробнича група Кайман – один з лідерів українського ринку інженерних систем захисту периметра. ТОВ Кайман ВГ виготовляє і поставляє широкий асортимент продукції, призначеної для захисту об'єктів від посягань зловмисників, – колючий дріт Єгоза, Концертіна, захисні бар'єри Кобра, Алігатор, Антипірат, сітка для огорожі Піранья, звичайний колючий дріт, паркани та огорожі і багато іншого. ТОВ Кайман ВГ має можливість постачання сталевого дроту в асортименті. Кайман має в розпорядженні великі виробничі потужності, що можуть задовольнити попит в дроті колючому Єгоза і іншій продукції у будь-якому необхідному об'ємі, а наші професійні монтажники виконають роботи по установці огорож Єгоза і інших систем захисту периметра на об'єктах будь-якої складності. Колючий дріт Єгоза Кайман сертифікований і має тривалий період експлуатації.

Новини Кайман

Виробничій групі Кайман – 29 років

Виробнича група Кайман відзначає своє 29-річчя та продовжує випуск продукції, необхідної для забезпечення безпеки об'єктів різного призначення.

детальніше

Виробничій групі Кайман виповнилося 28 років

Виробнича група Кайман, незважаючи на війну та важкі економічні умови, відзначає своє 28-річчя та продовжує свою діяльність.

детальніше

Кайманові – 27 років!

Провідному виробнику колючого дроту Єгоза та Концертина, Виробничої групі Кайман, 29 серпня 2021 року минає 27 років.

детальніше

Рекомендації Кайман

Відеоспостереження та охорона периметра котеджних містечок і селищ

Для захисту периметра котеджного містечка потрібно використовувати комплексну систему з колючого дроту Єгоза, систем відеоспостереження та сигналізації.

детальніше

Діаметр спірального загородження

Як виміряти діаметр спірального загородження з колючого дроту і чи потрібно це робити.

детальніше

Маркування колючого дроту і загороджень Кайман

Ми розробили спеціальну систему маркування колючого дроту та загороджень, щоб було зрозуміло, про який виріб йдеться, та які його основні параметри.

детальніше

Доставка колючого дроту Єгоза по Україні

Безкоштовна оперативна доставка по Україні колючого дроту Єгоза, Концертіна і інших систем захисту периметра Виробничої групи Кайман.

Торгові марки Єгоза, Кайман, Алігатор, Концертіна, Піранья

Ми рекламуємо, маркуємо і реалізуємо нашу продукцію тільки під тими торговими марками, які маємо законне право використати. Група Кайман має ліцензії на використання торгових марок Єгоза, Алігатор, Кайман, Концертіна, Кобра, Піранья і багатьох інших для позначення дроту колючого Єгоза і іншої продукції ТОВ ВГ Кайман.