Колючий дріт Єгоза, паркани та огородження Кайман

Виробнича група Кайман – один з лідерів українського ринку інженерних систем захисту периметра. ТОВ Кайман ВГ виготовляє і поставляє широкий асортимент продукції, призначеної для захисту об'єктів від посягань зловмисників, – колючий дріт Єгоза, Концертіна, захисні бар'єри Кобра, Алігатор, Антипірат, сітка для огорожі Піранья, звичайний колючий дріт, паркани та огорожі і багато іншого. ТОВ Кайман ВГ має можливість постачання сталевого дроту в асортименті. Кайман має в розпорядженні великі виробничі потужності, що можуть задовольнити попит в дроті колючому Єгоза і іншій продукції у будь-якому необхідному об'ємі, а наші професійні монтажники виконають роботи по установці огорож Єгоза і інших систем захисту периметра на об'єктах будь-якої складності. Колючий дріт Єгоза Кайман сертифікований і має тривалий період експлуатації.

Новини Кайман

Сезонні знижки на всю продукцію!

З 12 жовтня по 12 листопада 2020 року колючий дріт Єгоза та колючі загородження Кайман можна купити зі знижкою 5%.

детальніше

Нам 26 років!

29 серпня 2020 року Виробнича група Кайман відзначає черговий день народження – нам виповнилося 26 років!

детальніше

Кайман розширює асортимент продукції

В асортименті продукції Кайман з'явилася нова позиція – спіральне колюче-ріжуче загородження ЗКР-С «Гюрза-500/5».

детальніше

Рекомендації Кайман

Діаметр спірального загородження

Як виміряти діаметр спірального загородження з колючого дроту і чи потрібно це робити.

детальніше

Маркування колючого дроту і загороджень Кайман

Ми розробили спеціальну систему маркування колючого дроту та загороджень, щоб було зрозуміло, про який виріб йдеться, та які його основні параметри.

детальніше

Кабель для систем відеоспостереження

Кабель для систем відеоспостереження часто є одним з найважливіших факторів, що впливають як на вартість системи відеоспостереження, так і на її ефективність.

детальніше

Доставка колючого дроту Єгоза по Україні

Безкоштовна оперативна доставка по Україні колючого дроту Єгоза, Концертіна і інших систем захисту периметра Виробничої групи Кайман.

Торгові марки Єгоза, Кайман, Алігатор, Концертіна, Піранья

Ми рекламуємо, маркуємо і реалізуємо нашу продукцію тільки під тими торговими марками, які маємо законне право використати. Група Кайман має ліцензії на використання торгових марок Єгоза, Алігатор, Кайман, Концертіна, Кобра, Піранья і багатьох інших для позначення дроту колючого Єгоза і іншої продукції ТОВ ВГ Кайман.