Колючий дріт Єгоза – Чернівці та Чернівецька областьДріт колючий безкоштовно доставляється в усі населені пункти Чернівецької області. Виробнича група Кайман здійснює оперативну доставку своєї продукції по всіх містах Чернівецької області – Чернівці, Сторожинець, Новодністровськ, Сокиряни, Хотин, Заставна, Новоселиця, Кіцмань, Вашківці, Вижниця, Герца та інші населені пункти Чернівецької області.

Виробничою групою Кайман здійснюється безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза і спіральних загороджень не тільки в Чернівецьку область, а й в міста сусідніх з нею областей. Колючий дріт Єгоза безкоштовно доставляється до Івано-Франківської та Тернопільської областей, у Хмельницьку та Вінницьку області України.

Група Кайман доставляє свою продукцію безкоштовно у всі райони Чернівецької області. Оптові поставки купленої у нас Єгози здійснюються за ціною нижчою, ніж роздрібна ціна колючого дроту Єгоза Виробничої групи Кайман. Колючий дріт Єгоза доставляється по Чернівецькій області у Вижницький і Герцаївський район, Глибоцький район, Заставнівський та Кельменецький район. Дріт колючий безкоштовно доставляється в Кіцманський та Новоселицький район, Путильський та Сокирянський район, Сторожинецький і Хотинський район Чернівецької області.