Колючий дріт Єгоза – Івано-Франківськ та областьБезкоштовна доставка колючого дроту Єгоза в Івано-Франківську область здійснюється протягом доби з моменту замовлення. Колючий дріт Єгоза і захисний бар'єр Єгоза доставляється в усі великі населені пункти Івано-Франківської області – Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич та інші міста Івано-Франківської області.

Поставки колючого дроту Єгоза і загороджень також здійснюються в області сусідні з Івано-Франківською: Закарпатську область, Львівську область, Тернопільську та Чернівецьку області. Виробнича група Кайман ТОВ також виконує поставки звичайного колючого дроту одноосновного і двоосновного типу в ці регіони України.

Оптові партії колючого дроту Єгоза і захисних загороджень по Івано-Франківській області доставляються в індивідуальному порядку. Доставка здійснюється в будь-який зручний для клієнта час, в будь-яку точку Івано-Франківської області. Ціна колючого дроту Єгоза, купленого великим оптом, менша, ніж ціна Єгози, що купується в роздріб.