Колючий дріт Єгоза – Хмельницький та Хмельницька областьКолючий дріт Єгоза і спіральний бар'єр безпеки Єгоза безкоштовно доставляється по всій території Хмельницької області. Доставка колючого дроту Єгоза Виробничої групи Кайман здійснюється безкоштовно, протягом однієї доби з моменту оформлення замовлення продукції. Безкоштовна доставка нашої продукції здійснюється в усі регіони і міста Хмельницької області – Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Шепетівка, Нетішин, Славута, Старокостянтинів, Полонне, Красилів, Волочиськ, Ізяслав, Городок, Дунаївці, Деражня та інші населені пункти Хмельницької області.

Виробнича група Кайман доставляє свою продукцію і в сусідні області, які межують з Хмельницькою областю. Ми безкоштовно доставляємо колючий дріт Єгоза в Рівненську область, в Житомирську і Вінницьку область, а також до Чернівецької та Тернопільської області України. Доставка одно- і двоосновного колючого дроту здійснюється ТОВ Кайман ВГ також по всій території України.

Оптові партії колючого дроту Єгоза, який куплений в ТОВ ВГ Кайман, доставляються нашим клієнтам в індивідуальному порядку за ціною нижче, ніж ціна дроту Єгоза в роздріб. Придбаний великим оптом у Виробничої групи Кайман колючий дріт Єгоза доставляється в будь-який зручний для покупця час в будь-яке місце Хмельницької області.