Колючий дріт Єгоза – Київ та Київська областьНаш колючий дріт Єгоза і захисні загородження з колючого дроту Єгоза безкоштовно доставляються в Київ і Київську область. Доставка Єгози проводиться оперативно, протягом доби після оформлення замовлення. Купивши колючий дріт Єгоза у нас, можна не турбуватися про його доставку – ми здійснюємо безкоштовну доставку в Київ, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Василькíв, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав (колиш. Переяслав-Хмельницький), Вишгород, Славутич, Яготин, Богуслав, Сквира, Березань, Українка, Кагарлик, Тетіїв, Узин, Миронівка, Тараща, Ржищів, Прип'ять, Чорнобиль, а також інші населені пункти Київської області.

Дріт колючий Виробничої групи Кайман безкоштовно доставляється в Чернігівську та Житомирську області, а також у Черкаську, Вінницьку та Полтавську області, розташовані по сусідству з Київською областю. Продаж і постачання звичайного колючого дроту також здійснюються ПГ Кайман в ці області.

При покупці великої партії колючого дроту Єгоза ми здійснюємо його доставку в індивідуальному порядку, в будь-яку точку Києва та Київської області, в строго обумовлений час. У цьому випадку ціна колючого дроту Єгоза при оптових поставках також може бути обумовлена в індивідуальному порядку.