Колючий дріт Єгоза – Кропивницький та Кіровоградська областьКолючий дріт Єгоза безкоштовно доставляється в усі великі населені пункти Кіровоградської області. Доставка загороджень і колючого дроту Єгоза здійснюється протягом доби з моменту замовлення. Єгоза доставляється в Кропивницький (колиш. Кіровоград), Олександрія, Світловодськ, Знам’янка, Долинська, Новоукраїнка, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Бобринець, Помічна, Благовіщенське (колиш. Ульянівка) та інші міста Кіровоградської області.

Безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза Виробничої групи Кайман здійснюється також у сусідні з Кіровоградською областю – у Черкаську та Полтавську область, в Дніпропетровську область, в Миколаївську та Одеську область, а також у Вінницьку область України. Звичайний колючий дріт доставляється Виробничої групою Кайман в ті ж регіони, що і армована колюча стрічка АКС Єгоза.

Дріт колючий, куплений у Виробничої групи Кайман великим оптом, доставляється замовнику в індивідуальному порядку. Доставка здійснюється в будь-який зручний для клієнта час, в будь-яку точку Кіровоградської області. Ціна Єгози, що купується великим оптом, значно нижча, ніж ціна колючого дроту Єгоза, що купується дрібними партіями.