Колючий дріт Єгоза – Рівне та Рівненська областьКолючий дріт Єгоза і спіральний бар'єр безпеки Єгоза безкоштовно доставляються по території Рівненської області. Виробнича група Кайман здійснює оперативну і безкоштовну доставку придбаного у нас колючого дроту Єгоза протягом однієї доби у всі міста Рівненської області. Колючий дріт Єгоза доставляється в міста Рівне, Вараш (колиш. Кузнецовськ), Дубно, Костопіль, Сарни, Здолбунів, Острог, Березне, Радивилів, Дубровиця, Корець та інші великі населені пункти Рівненської області.

Доставка колючого дроту Єгоза безкоштовно здійснюється і в інші області України, що межують з Рівненською областю. Ми безкоштовно доставляємо Єгозу, придбану у нас, у Волинську область, Житомирську та Львівську область, Тернопільську та Хмельницьку області України. Звичайний дріт колючий Виробнича група Кайман доставляє в ті ж населені пункти, що і АКС Єгоза.

Оптові поставки Єгози, купленої великими партіями у Рівненській області здійснюються для клієнтів Виробничої групи Кайман індивідуально. Дріт колючий Єгоза, придбаний у нас, безкоштовно доставляється в будь-яку точку Рівненській області в зручний для покупця час. Ціна Єгози, що купується великими партіями, нижча, ніж ціна колючого дроту Єгоза, реалізованого за роздрібними цінами.