Колючий дріт Єгоза – Вінниця і Вінницька областьВиробничою групою Кайман здійснюється безкоштовна доставка захисних загород Єгоза і колючого дроту Єгоза до Вінниці і Вінницької області. Доставка колючого дроту Єгоза здійснюється протягом однієї доби з моменту оформлення замовлення. Дріт колючий Єгоза доставляється у всі крупні населені пункти Вінницької області – Вінниця, Жмеринка, Могилів-Подільський, Хмільник, Гайсин, Козятин, Ладижин, Калинівка, Бар, Тульчин, Бершадь, Гнівань, Немирів, Іллінці, Ямпіль, Погребище, Липовець, Шаргород та інші крупні населені пункти Вінницької області.

Доставка колючого дроту Єгоза також здійснюється в Житомирську, Київську і Черкаську області, Кіровоградську і Хмельницьку області, а також в Чернівецьку і Одеську області, що межують з Вінницькою областю. Виробничою групою Кайман також поставляється звичайний дріт колючий одноосновний і двоосновний.

Великі за об'ємом партії нашої продукції – спіральні загороди Єгоза і колючий дріт Єгоза – доставляються також безкоштовно, в індивідуальному порядку. Якщо Вам необхідно купити колючий дріт Єгоза, безкоштовна доставка може бути здійснена в будь-яку точку Вінниці і Вінницької області, при цьому ціна колючого дроту Єгоза буде нижча, ніж при дрібних замовленнях.