Виробниче устаткування

Штампування Єгози

В процесі виробництва своєї продукції група Кайман використовує тільки сучасне устаткування, що дозволяє випускати якісну і надійну продукцію. Це важливо, оскільки спеціалізація Виробничої групи Кайман - сучасні системи захисту периметра. Сучасне, оснащене автоматичним і автоматизованим устаткуванням, виробництво дає нам можливість випускати продукцію, що успішно конкурує з аналогічними товарами як вітчизняних, так і зарубіжних виробників і постачальників.

Колючий дріт Єгоза виготовляється на автоматичних лініях штампування на базі кривошипних пресів і допоміжного устаткування, що забезпечує автоматизацію виробничого процесу - пристроїв для розмотки і подачі, облаштувань правки стрічки, подань валків на сервоприводі, пристроїв для намотки і багато іншого устаткування. Для штампування колючої стрічки використовуються точні штампи, виготовлені із сплавів з підвищеною зносостійкістю, а конструкція штампів спеціально розроблена так, щоб забезпечити максимальну якість колючої стрічки при мінімальних ушкодженнях захисного цинкового шару. Завдяки цьому наш колючий дріт Єгоза експлуатується довгі роки навіть в складних природних умовах без зниження своїх захисних якостей.

Для виготовлення кронштейнів і інших металоконструкцій використовується сучасне автоматичне згинальне і зварювальне устаткування. Усі типи металоконструкцій захищаються від дії довкілля багатошаровим антикорозійним покриттям, що дозволяє експлуатувати встановлювані нами паркани, огорожі, колюче-різальні загородження і інші конструкції впродовж тривалого періоду часу, не боячись зниження їх експлуатаційних властивостей, погіршення зовнішнього вигляду і не побоюючись передчасного виходу їх з ладу.

Обтискання колючої стрічки при виробництві колючого дроту Єгоза здійснюється на точному вальцювальному устаткуванні, що дозволяє виготовити якісно обжату Єгозу, без проміжків, люфтів і дефектів, без ушкодження цинкового покриття дроту і колючої стрічки. Обжатий на якісному устаткуванні колючий дріт Єгоза Виробничої групи Кайман, є якісним і довговічним виробом - колючу стрічку неможливо відокремити від сердечника, цинкове покриття колючої стрічки і дроту зберігає свою цілісність, колюче-різальні шипи Єгози мають гостру різальну кромку і міцні вістря.

Для виготовлення погонажних виробів з пластика і деревно-полімерного композиту нами використовується автоматична лінія безперервної екструзії. Конструкція екструдера дозволяє виготовляти на ньому вироби будь-якого профілю будь-якої довжини з пластика ПВХ або деревно-полімерного композитного матеріалу. Основною продукцією екструдера є пластикова дошка і профіль ПВХ, але є можливість випуску будь-якої продукції з полімерів - пластикової вагонки, різного профілю, труб, жолобів і так далі.