Технології виготовлення колючого дроту Єоза

Технологія виробництва колючого дроту Єгоза

Виробнича група Кайман здійснює виготовлення колючого дроту Єгоза за прогресивною технологією з використанням сучасного автоматичного штампувального і іншого устаткування. Застосування у виробництві продукції сучасного устаткування і продуманої технології виробництва, постійний контроль якості виготовлення і використання якісних, таких, що відповідають необхідним стандартам, сировини і матеріалів, дозволяє випускати колючий дріт Єгоза і іншу продукцію, що успішно конкурує з продукцією як вітчизняних, так і зарубіжних виробників.

Виробництво колючого дроту Єгоза і спіральних загороджень Єгоза робиться у відповідність сучасним технічним умовам ТУ У 28.7-21804553-002: 2009 і ТУ У 28.7-21804553-001: 2009, а висока якість продукції Виробничої групи Кайман Єгози підтверджується сертифікатами відповідності UA1.039.0024610-10 і UA1.039.0024606-10. Проведені в лабораторії Луганської філії Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій випробування на відповідність ТУ У 28.7-21804553-001: 2009 і ТУ У 28.7-21804553-002: 2009 підтверджують високу якість нашої Єгози.

В якості сировини для виробництва колючого дроту Єгоза використовується оцинкований сталевий дріт і оцинкована рулонна сталь. Методом холодного штампування з рулонної сталі виготовляється колюча стрічка з шипами спеціального профілю. Для штампування використовуються автоматичні штампувальні комплекси, оснащені спеціально розробленими штампами, що забезпечують високу якість штампування і підвищені різальні властивості шипів колючої стрічки. Конструкція штампів і технологія штампування колючої стрічки для виробництва колючого дроту Єгоза захищені патентами України, Російської Федерації і Казахстану. Технологія штампування колючої стрічки Єгоза виключає ушкодження цинкового покриття металу, завдяки чому зроблений групою Кайман дріт колючий Єгоза служить довгі роки навіть в складних природних умовах, зберігаючи свої властивості впродовж усього періоду експлуатації.

Обтискання колючої стрічки при виробництві колючого дроту Єгоза здійснюється на точному вальцювальному устаткуванні, що дозволяє виготовити якісно обжату Єгозу, без проміжків, люфтів і дефектів, без ушкодження цинкового покриття дроту і колючої стрічки. Обжатий на якісному устаткуванні, колючий дріт Єгоза Виробничої групи Кайман, є якісним і довговічним виробом - колючу стрічку неможливо відокремити від сердечника, цинкове покриття колючої стрічки і дроту зберігає свою цілісність, колюче-різальні шипи Єгози мають гостру різальну кромку і міцні вістря.