Сировина і матеріали

Сировина для виготовлення колючого дроту Єгоза

Виробнича група Кайман спеціалізується на інженерних системах захисту периметра, для виготовлення своєї продукції використовує тільки високоякісні сировину і матеріали, що відповідають усім необхідним нормам і стандартам. Для виробництва колючого дроту Єгоза використовується високовуглецевий пружинний або канатний оцинкований дріт і рулонна оцинкована сталь. Група Кайман використовує у виробництві сировину і матеріали з параметрами, які передбачені технологією виготовлення нашої продукції.

В якості основи для колючого дроту Єгоза використовується сталевий дріт ГОСТ 7372-79 або ГОСТ 9850-72 діаметром від 2,2 до 4,9 мм, з високим вмістом вуглецю, що забезпечує високі пружинні властивості, украй важливі для захисних властивостей колючого дроту Єгоза і спіральних загороджень Єгоза, виготовлених на його основі. Якісне цинкове покриття поверхні дроту надійно захищає його від корозії та забезпечує тривалий термін служби колючого дроту Єгоза.

Для виготовлення колючої стрічки використовується рулонна сталь ГОСТ 14918-80 завтовшки від 0,5 до 0,7 мм, залежно від типу армованої колючої стрічки, яка буде з неї виготовлена. Така товщина сталі забезпечує оптимальну міцність колюче-різальних шипів стрічки, при цьому якісне цинкове покриття поверхні надійно захищає колючу стрічку від дії атмосферних чинників, дозволяючи експлуатувати довгий час без зниження захисних властивостей.

Скоби для скріплення ниток або витків колючого дроту Єгоза при виготовленні з неї захисних колюче-різальних загороджень різного типу робляться з листової сталі або низьковуглецевого дроту. Для виготовлення плоских скоб використовується сталь 14918-80 завтовшки від 1,5 мм, а для виробництва скоб круглого перерізу – сталевий низьковуглецевий дріт загального призначення ГОСТ 3282-74.

Кронштейни і допоміжні металоконструкції для кріплення спіральних загороджень Єгоза виготовляються з труб круглого і прямокутного перерізу, металевого Г- і П-образного профілю і сталевого прутка, параметри яких вибираються, виходячи з умов експлуатації загородження, особливостей об'єкту, що захищається, і будов, на які монтуються загородження Єгоза, вимог до рівня безпеки об'єкту і інших чинників.