Торговельні марки

Торгова марка, або знак для товарів і послуг – не лише обличчя будь-якої продукції, а й предмет, що охороняється законами про інтелектуальну власність. Для того, щоб використовувати товарні знаки для маркування та реалізації своєї продукції, а також для її реклами будь-якими способами, необхідно мати документи, що підтверджують законність її використання. Такими документами є свідоцтва на товарні знаки, що видаються державними патентними відомствами відповідних країн, або ліцензії від правовласника на передачу права використання відповідного товарного знака.

Виробнича група Кайман на законних підставах використовує для позначення, продажу та реклами своєї продукції наступні торговельні марки:

Слід зазначити, що багато продавців аналогічної продукції намагаються реалізувати під відповідними торговими марками різні види армованої колючої стрічки та іншої продукції, що не мають до цієї торгової марки ніякого відношення – дешевий китайський колючий дріт або продукцію кустарного виготовлення. Незаконне використання торгової марки, яка не належить продавцю або виробнику, є грубим порушенням законодавства України, Російської федерації і Республіки Казахстан і тягне за собою застосування до порушників низки заходів – штрафи, конфіскація продукції і т.д.

До таких постачальників продукції, які використовують не належні їм торгові марки, застосовуються заходи по припиненню їх незаконної діяльності, контрафактна продукція підлягає конфіскації, при цьому може постраждати не тільки продавець, але і покупець. Щоб уникнути подібних ситуацій, у продавця колючого дроту Єгоза слід вимагати документи, що підтверджують законність використання торгової марки Єгоза – свідоцтво на товарний знак, видане продавцю або виробнику, або свідоцтво на товарний знак і ліцензію на передачу прав використання даної торгової марки цим продавцем або виробником продукції.