Кайман

Кайман торгова марка

Торгова марка Кайман зареєстрована в Україні (свідоцтва № № 108223, 110687 і 129832), Російській Федерації (свідоцтво № 429209) і в Республіці Казахстан (свідоцтво № 35388). Торгова марка Кайман використовується Виробничою групою Кайман для маркування і реклами продукції, відповідно класам, зазначеним у свідоцтвах на цю торговельну марку – армована колюча стрічка Кайман і спіральні колюче-ріжучі загородження Кайман підвищеної ефективності.

На території України, Росії і Казахстану товарний знак Кайман використовується Виробничою групою Кайман для позначення, реклами та реалізації високоефективної армованої колючої стрічки Кайман (колючого дроту Кайман), колюче-ріжучих загороджень Кайман (спіральний бар'єр Кайман), а також плоских, мобільних та інших колюче-ріжучих загороджень з АКС Кайман.

Виробнича група Кайман використовує товарний знак Кайман на підставі наявних свідоцтв, виданих державними патентними органами України, Російської Федерації і Республіки Казахстан, а також ліцензій від власника цієї торговельної марки. Для того, щоб виробляти і реалізовувати продукцію відповідних класів під торговою маркою Кайман, необхідно мати свідоцтво на цю торговельну марку або дозвіл від її поточного власника, інакше таке використання буде вважатися грубим порушенням закону з відповідними наслідками для всіх учасників угод з таким товаром.