Кобра

Кобра торгова марка

Торгова марка Кобра зареєстрована в Україні (свідоцтво № 133894), Російській Федерації (свідоцтво № 455960) і в Республіці Казахстан (свідоцтво № 35238). Виробнича група Кайман на законних підставах має право на використання на території цих країн торгової марки Кобра для виробництва, реклами і продажу своєї продукції, відповідно класу виданого на товарний знак свідоцтва – спіральних колюче-ріжучих загороджень спеціальної конструкції, що мають підвищену ефективність.

На території України, Російської Федерації та Казахстану Виробнича група Кайман під товарним знаком Кобра виготовляє і реалізує сучасні високоефективні колюче-ріжучі загородження з колючого дроту Єгоза, Єгоза-Супер або Кайман. Відмінною рисою загороджень під товарним знаком Кобра є використання подвійного спірального загородження, що дозволяє значно збільшити захисні властивості ЗКР Кобра порівняно із звичайними спіральними загородженнями з колючого дроту Єгоза або Концертіна.

Виробнича група Кайман використовує торгівельну марку Кобра на повністю законних підставах, що підтверджується наявністю свідоцтв, виданих патентними органами України, Росії та Казахстану, а також дозволами на право використання цієї торгової марки від її власника. Конструкція загородження Кобра також захищена патентами Росії, України та Казахстану, тому виробляти і реалізовувати вироби під такою торгівельною маркою може лише володар повного пакету дозвільних документів. Без наявності свідоцтв та ліцензій на право використання товарного знака Кобра спроба виробляти або реалізувати продукцію під цією торговою маркою є абсолютно незаконною.