Торгова марка Концертіна

Торгова марка Концертіна

Торгова марка Концертіна зареєстрована в Україні (свідоцтва № 108224 та № 133907) і в Республіці Казахстан (свідоцтво № 36491). У Виробничої групи Кайман є права на використання товарного знака Концертіна на території цих країн для маркування, реклами і продажу продукції, що відносяться до класів, зазначених у свідоцтвах на товарний знак Концертіна. Під цією торговою маркою Виробничою групою Кайман виробляється і реалізується армована колюча стрічка Концертіна малого перетину і спіральні колюче-ріжучі загородження Концертіна з малим діаметром витка.

На території України, як і на території Республіки Казахстан, під товарним знаком Концертіна Виробнича група Кайман виготовляє, рекламує і продає такі типи продукції – армована колюча стрічка Концертіна (колючий дріт Концертіна) з малим діаметром сердечника і спіральні колюче-ріжучі загородження Концентіна (спіральний бар'єр Концертіна).

Законність використання в Україні та Казахстані Виробничою групою Кайман товарного знака Концертіна підтверджується наявністю свідоцтв, виданих патентними органами відповідних держав, і дозволами на право використання цієї торговельної марки від її власника. Інші виробники або постачальники аналогічної продукції мають право реалізувати її під торговою маркою Концертіна тільки за наявності ліцензії від поточного правовласника на цю торговельну марку, інакше використання цієї торгової марки буде порушенням законодавства .

Свідоцтва на торгову марку Концертіна