Торгова марка МПП

Торгова марка МПП

Торгова марка МПП зареєстрована в Україні (свідоцтво № 133893), Російській Федерації (свідоцтво № 424065) і в Республіці Казахстан (свідоцтво № 34915). Товарний знак МПП використовується для маркування та реклами Виробленої виробничою групою Кайман продукції, відповідного класу, зазначеного в свідоцтвах на товарні знаки – дротової малопомітної перешкоди МПП.

На території України, Росії і Казахстану Виробнича група Кайман має право використовувати товарний знак МПП для позначення, реклами та реалізації досить специфічного, але дуже ефективного захисного дротяного загородження – малопомітної перешкоди МПП. Дротяна мережа або малопомітна перешкода являє собою об'ємну конструкцію, що складається з дротяних петель, об'єднаних в гірлянди. Правильно встановлена малопомітна перешкода є суттєвою перепоною для потенційного порушника.

Виробнича група Кайман має всі необхідні документи – свідоцтва на товарний знак МПП і дозвіл від власника цієї торговельної марки, тому використовує торгову марку МПП на абсолютно законних підставах. Виробництво і постачання даного типу продукції під товарним знаком МПП на території України, Російської Федерації та Республіки Казахстан є законними тільки при наявності аналогічних документів – свідоцтв та ліцензій на товарний знак МПП, інакше це вважатиметься грубим порушенням закону.

Свідоцтва на торгову марку МПП