Піранья

Піранья торгова марка

Торгова марка Піранья зареєстрована в Україні (свідоцтво № 133892) і в Республіці Казахстан (свідоцтво № 35078). У Виробничої групи Кайман є всі права на використання товарного знака Піранья для маркування та реалізації продукції відповідного класу згідно виданих свідоцтв на території цих країн. Під торговою маркою Піранья Виробнича група Кайман виготовляє і поставляє плоске колюче-ріжуче загородження з армованої колючої стрічки різного типу.

Під торговою маркою Піранья на території України та Республіки Казахстан Виробнича група Кайман виробляє, рекламує і реалізує плоске колюче-ріжуче загородження Піранья, що представляє собою плоску мережу з пересічних ниток армованої колючої стрічки Концертіна, Єгоза або Єгоза-Супер. Компактність і висока ефективність загородження Піранья забезпечує йому широке застосування для охорони об'єктів різного призначення.

Товарний знак Піранья на території України та Казахстану Виробничою групою Кайман використовується абсолютно законно, на нього є необхідні свідоцтва, видані відповідними патентними органами України та Республіки Казахстан, а також дозволи на використання торгової марки Піранья від її власника. Реалізація або виробництво продукції під торговою маркою Піранья без наявності відповідних документів на право її використання є незаконним, і може спричинити за собою відповідні заходи, включаючи великі штрафи і конфіскацію продукції, як у постачальника, так і в покупця.