Торгова марка Єгоза

Торгова марка Єгоза

Торгова марка Єгоза зареєстрована в Україні (свідоцтва № 90618 та № 134113 ), Російській Федерації (свідоцтво № 414965) і в Республіці Казахстан (свідоцтва № 35056 та № 36474 ). Виробнича група Кайман має право на законне використання торгової марки Єгоза за відповідними класами продукції, на які видані свідоцтва. До них відноситься металева армована колюча стрічка Єгоза, композитна колюча стрічка Єгоза, а також спіральні загородження з металевої та композитної армованої колючої стрічки Єгоза, вироблені Виробничою групою Кайман.

На території України торгова марка Єгоза використовується для маркування, реклами і реалізації одного з основних видів продукції Виробничої групи Кайман - армованого колючого дроту Єгоза (колючого дроту Єгоза) і спіральних колюче-ріжучих загороджень Єгоза (спіральний бар'єр Єгоза). На території Російської Федерації товарний знак Єгоза використовується для позначення, реклами і продажу колюче-ріжучої стрічки Єгоза з композитного матеріалу, яка розроблена фахівцями Виробничої групи Кайман, і колюче-ріжучих загороджень з композитної колюче-ріжучої стрічки. У Республіці Казахстан товарний знак Єгоза застосовується для позначення, реклами та реалізації декількох типів армованої колючої стрічки Єгоза (дріт колючий Єгоза) і спіральних загороджень (бар'єр СББ Єгоза).

Виробнича група Кайман використовує торгівельну марку Єгоза (товарний знак Єгоза) на повністю законних підставах, що підтверджується наявністю відповідних документів - свідоцтв на знак для товарів і послуг Єгоза, виданих патентними службами України, Російської Федерації та Республіки Казахстан, а також відповідними дозвільними документами від власника прав на торговельну марку Єгоза. Інші виробники на території цих країн мають право на використання торгової марки Єгоза тільки при наявності свідоцтва або ліцензії від її правовласника, в іншому випадку таке використання буде вважатися незаконним.

Свідоцтва на торгову марку Єгоза