Ціна колючого дроту Єгоза

Єгоза ціна

Ціна колючого дроту Єгоза може безпосередньо служити індикатором її якості – неможливо отримати якісну Єгозу, використовуючи дешеву сировину і кустарну технологію виробництва колючого дроту Єгоза. У більшості випадків ціна Єгози дозволяє судити про те, що вам запропонують купити – якісне загородження або його видимість за низькою ціною. Інтернет рясніє від оголошень типу « Найдешевша Єгоза...», «У нас ціна Егози нижче всіх...», « Колючий дріт Єгоза дешево... за низькою ціною...» і багатьох інших. Продавці колючого дроту Єгоза аргументують низьку ціну колючого дроту Єгоза все чим завгодно – від вигоди клієнта до ледь не своєї благодійності, при цьому обходячи ті чинники, які дійсно впливають на ціну Єгози.

Ціна колючого дроту

Ціна колючого дроту Єгоза при покупці може бути різною залежно від її якості, умов поставки, якщо мова йде про спіральне загородження – то його конструкції, кількості скоб, діаметра витків та інших факторів, у тому числі і від її рентабельності для продавця Єгози. Низька ціна колючого дроту може відображати її фактичну якість і ефективність як захисного засобу, але також може дозволити побічно судити і про вартість сировини, з якої вона зроблена – жоден постачальник не продаватиме колючий дріт Єгоза за низькою ціною, не отримуючи на цьому свого прибутку. Отже, якщо Вам пропонують купити Єгозу за ціною нижче, ніж у основних вітчизняних виробників колючого дроту – Вам пропонують дешевий виріб, що не має достатню ефективність. І що б Вам не розповідали про товщину цинкового покриття і інші параметри Єгози, факт залишається фактом – ціна колючого дроту Єгоза визначає її якість.

Єгоза – ціна і якість

Ціна Єгози обумовлена її якістю – це факт. Але з чого ж реально складається ціна Єгози ? Ціна АКС Єгоза – це, в основному, собівартість якісної сировини для її виробництва і в значно меншій мірі – витрати на саме виготовлення Єгози, незалежно від технології її виробництва. Ціна Єгози – це ціна якісного оцинкованого пружинного дроту, відповідно ГОСТу і ціна рулонної оцинкованої сталі, також відповідної ГОСТу. Відповідно, заяви багатьох постачальників про те, що десь у Китаї існує дуже дешева робоча сила, завдяки чому вони виробляють Єгозу за ціною, в рази дешевше, ніж вітчизняна, абсолютно безпідставні. Щоб Єгоза продавалася за ціною набагато меншою, ніж вітчизняна Єгоза, потрібна не тільки дешева робоча сила або супер-технології виробництва Єгози – потрібна дуже дешева сировина . А ціна якісного металу приблизно однакова у всіх світових виробників... який напрошується висновок? Правильно, не в китайській робочій силі криється секрет того, що китайська або інша дешева Єгоза продається у нас за низькою ціною. А ще ми забули про витрати на транспортування Єгози через пів світу... Так що причину низької ціни Єгози швидше варто шукати в якості сировини, з якого виробляється Єгоза.

Якщо підвести підсумок, то ціна Єгози може бути відмінною ілюстрацією старої приказки «ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі». Ціна і якість, якість і ціна – постійне питання, яке потрібно вирішити, перш ніж купити Єгозу у надійного постачальника, а краще – у виробника Єгози.