Виробництво

Виробництво колючого дроту Єгоза

Виробнича група Кайман випускає сучасну високоякісну, надійну і довговічну продукцію, яка служить покупцям довгі роки, не викликаючи нарікань і претензій. Це стало можливим завдяки сучасному, оснащеному за останнім словом техніки, виробництву і новітнім технологіям виготовлення продукції. Сучасне автоматичне устаткування, використання якісної сировини і матеріалів, а також суворий контроль якості на всіх стадіях виробництва дозволяє нам робити надійну, ефективну і конкурентоздатну продукцію - колючий дріт Єгоза різного типу.

Виробництво колючого дроту Єгоза

Для виготовлення колючого дроту Єгоза наше виробництво оснащене сучасними автоматичними штампувальними лініями на базі кривошипних пресів. Для штампування колючої стрічки використовуються спеціально розроблені штампи, конструкція яких спроектована так, щоб уникнути зайвих відходів і отримати різальну кромку підвищеної гостроти. Конструкція штампу захищена авторським патентом і виключає ушкодження цинкового покриття при штампуванні. Обтискання армованої колючої стрічки Єгоза здійснюється за допомогою автоматизованих вальцювальних верстатів, що дозволяють надійно об'єднати сердечника з колючою стрічкою і виключити ушкодження захисного цинкового покриття дроту і колючої стрічки. В результаті вироблюваний нами колючий дріт Єгоза з успіхом витримує найжорсткішу конкуренцію.


Вироби з полімерних і деревно-полімерних композитних матеріалів робляться на автоматичній лінії екструзії безперервної дії, що дозволяє виготовляти погонажні вироби будь-якого профілю та будь-якої необхідної довжини. В якості сировини використовуються якісні матеріали і адитиви провідних світових виробників, завдяки чому якість наших композитних виробів знаходиться на найвищому рівні.