Колючий дріт Єгоза – Одеса та Одеська областьВиробнича група Кайман доставляє по Одеській області колючий дріт Єгоза і захисні загородження Єгоза безкоштовно, протягом однієї доби з моменту замовлення. Безкоштовна доставка колючого дроту Єгоза здійснюється в усі великі міста Одеської області – Одеса, Ізмаїл, Чорноморськ (колиш. Іллічівськ), Білгород-Дністровський, Подільськ (колиш. Котовськ), Южне, Кілія, Рені, Балта, Роздільна, Болград, Арциз, Біляївка, Татарбунари, Теплодар, Березівка, Кодима, Ананьїв, Вилкове та інші населені пункти Одеської області.

Колючий дріт Єгоза Виробничої групи Кайман безкоштовно доставляється не тільки по Одеській області, а й по сусідніх областях. Ми доставляємо Єгозу у Вінницьку область, Кіровоградську область і Миколаївську область України. Дріт колючий звичайного типу, одноосновний і двоосновний, також доставляється ТОВ Кайман ВГ в населені пункти перелічених вище областей.

Колючий дріт Єгоза і захисні загородження Єгоза, придбані у Виробничої групи Кайман великим оптом, доставляються клієнтам в індивідуальному порядку – у будь-який час і в будь-яку точку Одеської області. Ціна колючого дроту Єгоза, що купується у нас великим оптом, нижча, ніж ціна Єгози, яку ми продаємо дрібними партіями.