Колючий дріт Єгоза – Суми та Сумська областьГрупа Кайман безкоштовно доставляє свою продукцію по Сумській області протягом однієї доби з моменту оформлення замовлення. Колючий дріт Єгоза і спіральний бар'єр Єгоза доставляються в усі міста Сумської області – Суми, Конотоп, Шостка, Охтирка, Ромни, Глухів, Лебедин, Кролевець, Тростянець, Білопілля, Путивль, Буринь, Ворожба, Середина-Буда, Дружба та інші населені пункти Сумської області.

Колючий дріт Єгоза Виробничої групи Кайман доставляється безкоштовно і в сусідні з Сумської області України – в Чернігівську область, Харківську та Полтавську області України. Колючий дріт також поставляється Виробничою групою Кайман в ці області.

У разі купівлі у Виробничої групи Кайман великих партій колючого дроту Єгоза і захисних бар'єрів Єгоза, їх доставка по Сумській області здійснюється в індивідуальному порядку. Колючий дріт Єгоза доставляється у зручний для наших клієнтів час в будь-яку зазначену точку Сумської області, крім того, оптові покупці можуть розраховувати на суттєву знижку – ціна колючого дроту Єгоза при оптових поставках істотно нижча, ніж ціна Єгози, яка реалізується Виробничої групою Кайман в роздріб.