Колючий дріт Єгоза – Запоріжжя та Запорізька областьЗапорізька область є однією з індустріально розвинених областей України, тому Виробнича група Кайман приділяє особливу увагу доставці своєї продукції в Запорізьку область. Доставка колючого дроту Єгоза в Запорізьку область здійснюється оперативно, протягом однієї доби, і безкоштовна для покупця. Колючий дріт Єгоза по Запорізькій області безкоштовно доставляється в усі великі населені пункти – Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак, Пологи, Дніпрорудне, Вільнянськ, Оріхів, Гуляйполе, Василівка, Кам'янка-Дніпровська, Приморськ, Молочанськ та інші міста і населені пункти Запорізької області.

Доставка колючого дроту Єгоза і загороджень Єгоза також здійснюється в населені пункти що межують з Запорізькою областю: Херсонську область, Дніпропетровську та Донецьку області України. Колючий дріт звичайного типу доставляється ВГ Кайман ТОВ також в усі відповідні регіони.

Великі оптові партії колючого дроту Єгоза доставляються покупцям в індивідуальному порядку. Дріт колючий і спіральний бар'єр Єгоза доставляються безкоштовно в будь-яку точку Запорізької області, в будь-який зручний для замовника час. Ціна Єгози, яка купується великим оптом, природно, нижче, ніж ціна колючого дроту Єгоза, який продається в роздріб.