Колючий дріт Єгоза – Харків та Харківська областьГрупа Кайман забезпечує безкоштовну оперативну доставку колючого дроту Єгоза і спіральних загороджень по території Харківської області. Колючий дріт Єгоза доставляється в усі міста Харківської області – Харків та Лозова, Дергачі та Ізюм, Богодухів, Красноград і Барвінкове, Чугуїв та Зміїв, Первомайський і Солоницівка. Дріт колючий Єгоза також доставляється в Вовчанськ та Куп'янськ, Комсомольське і Мерефа, Високий, Балаклія і Нова Водолага, Люботин, Пісочин та інші населені пункти Харківської області.

Колючий дріт Єгоза безкоштовно доставляється Виробничої групою Кайман не тільки в Харківську область, а й в сусідні – в Луганську область, в Донецьку і Дніпропетровську область, а також в Полтавську і Сумську області України. У ці ж області ТОВ Кайман ВГ поставляє і звичайний колючий дріт з однією або двома основами.

Великі партії колючого дроту Єгоза і захисних загороджень, які куплені у нас, доставляються клієнтам Виробничої групи Кайман індивідуально. Доставка здійснюється у зручний для покупця колючого дроту Єгоза час, в будь-яку точку Харківської області. Ціна колючого дроту Єгоза, який реалізується групою Кайман великими партіями, нижча ніж роздрібна ціна Єгози.

Дріт колючий Єгоза безкоштовно доставляється в усі райони Харківської області – Балаклійський та Дворічанський район, Золочівський та Близнюківський район, Борівський район, Великобурлуцький і Краснокутський район, Кегичівський і Вовчанський район, Дергачівський район, Зачепилівський і Барвінківський район. Колючий дріт Єгоза також доставляється безкоштовно до Зміївського та Ізюмського району, Коломацького і Богодухівського району, у Красноградський район, Валківський і Куп'янський райони, Лозовський і Нововодолазький район. Дріт Єгоза безкоштовно доставляється в Первомайський та Печенізький район, Сахновщинський район, Харківський та Чугуївський район, Шевченківський район Харківської області України.